Loading...

Airbrush farba Magic Colours (55 ml) Forest Green ABFOR dortis

bezlepkové bezlepkové
vegánske vegánske
kóšer kóšer
Tieto farby majú veľmi hladkú konzistenciu bez viditeľných častíc.
Na sklade posledné 2 kusy
U vás pozajtra 2.10.2026

4,10 €
7.5 € / 100ml
ks
Vernostný program Vernosť sa oplatí.
Získajte trvalú zľavu až 15 % na všetko.
Vernostný program
Zákaznícka podpora
Potrebujete poradiť?
Zavolať na telefón
+421 947 941 363 Po-Pia: 8:00-16:00
Hodnotenie nášho e‑shopu (spolu 1 184,00 recenzie)
91 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
95 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Rýchle dodanie, precízne zabalený tovar, informovanie o stave objednávky
★ ★ ★ ★ ★
+ Rýchlosť
★ ★ ★ ★ ★
Včera skoro po týždni som prevzala balík,tovar zabezpečený v bublinkovej fólii, spokojná

Tieto farby majú veľmi hladkú konzistenciu bez nežiadaných častíc. Rýchlo schnú a ľahko sa čistia teplou vodou alebo alkoholom. Ak nemáte airbrush pištoľ, môžete ich naniesť aj štetcom.

Objem

Balenie obsahuje: 55 ml

Zloženie produktu

voda, propylénglykol, farbivá E133, E102, E124, stabilizátor E415, regulátor kyslosti E331, konzervačná látka E211

Ďalšie informácie

Farba zelená
Zástupca výrobcu v EÚ
Apolo77 s.r.o.
Heydukova 897/13 180 00 Praha 8
info@apolo77.cz
www.ozdobdort.cz

Výrobná spoločnosť
Motek Sugarcraft India Private Limited
KAILASH NAGAR MODEL TOWN, AMBALA CITY Haryana Indie
hello@magiccolours.co.in
www.magiccolours.co.in

Technické parametre

Kategória: Airbrush farba Magic colours
Výrobca Magic Colours
EAN 7290016743906
Kód produktu DR-ABFOR

Recenzia

Recenzie sú od zákazníkov, ktorí produkt skutočne kúpili (označené „Overený zákazník“).
Staršie hodnotenia môžu niesť označenie „Neoverený zákazník“, pretože v čase ich pridania nebolo možné nákup vždy overiť.
Dnes môže recenziu pridať len zákazník, ktorý si produkt zakúpil v našom e-shope.

Súvisiace produkty

Airbrush farba perleťová 55 ml — Bronze

Jedlá farba na airbrush Bronze, vhodná aj na aplikáciu štetcom. Balenie 55 ml.

6,10 €
11.1 € / 100ml

Na sklade 5 ks

Airbrush farba perleťová 55 ml Chestnut Brown

Airbrush farba perleťová Chestnut Brown. Balenie 55 ml.

5,70 €
10.4 € / 100ml

Na sklade posledné 2 kusy

Airbrush farba 55 ml – fialová

Jedlá farba na airbrush, vhodná aj na aplikáciu štetcom. Balenie 55 ml.

4,80 €
8.7 € / 100ml

Na sklade posledný 1 kus

Airbrush farba 55 ml – čierna

Jedlá farba na airbrush Black, vhodná aj na aplikáciu štetcom. Balenie 55 ml.

4,70 €
8.5 € / 100ml

Nie je na sklade